Hotel Friends

Bansko, Bugarska

već od 99€

Opis destinacije

Bansko ima preko 70 km staza opremljenih brojnim topovima za veštački sneg. Sezona skijanja traje od polovine decembra do sredine aprila, a snežni pokrivač dostiže srednju visinu od 143 cm. Skijalište se prostire od 960m-2600 m n.v. Skijalište čine dve oblasti: Čalin Valog (1.100-1.600 m) i Šiligarnika (1.700-2.600 m), od grada udaljene oko 10 km. Sa gradom ih povezuje moderna gondola koja, za 20 minuta vožnje, skijaše dovodi do srca skijališta. Najčuvenija je ski staza Tomba, crne kategorije sa dužinom od preko 2,5 km, a nezaboravan događaj predstavlja neprekidan spust u dužini od 16 km od vrha Todorka do početne stanice gondole.

Informacije

SMESTAJ

  • Hotel

Prevoz

  • Autobus
  • Sopstveni Prevoz
  • Cenovnik
  • Opis smeštaja
  • Prevoz
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Ski paketi
  • Specijal: BUS + 7 polupansiona
  • Sretenje cenovnik
  • Program putovanja sretenje
Cene sa uključenih 10 % POPUSTA i važe za rezervacije do popune kapaciteta.
Datum12.12.19.12.26.12.02.01.09.01.16.01.23.01.30.01.06.02.13.02.20.02.27.02.06.03.13.03.
Br. noći77777777777777
Eco. Soba 2+1175195195195195195169139
Standard soba 2+2185205205205205205175145
Std/app 2+2209239239239239239205169
Lux App 4+1179199199199199199169135
Jednokr. soba295329329329329329275225
odrasla osoba PLPOPUST 30 %
I dete 6-11,99 PLB E S P L A T N O
II dete 6-11.99 PLPOPUST 50 %
deca do 5.99B E S P L A T N O
Cene su izražene u evrima po osobi na bazi POLUPANSIONA

Doplata za boravišnu taksu iznosi 1 € dnevno po osobi, obavezno plaćanje u agenciji (deca do 2 godine starosti su oslobođena plaćanja boravišne takse).

Doplata za Novogodišnju večeru (obavezna):
-u hotelu – 40 eur odrasli / 20 eur deca 6 do 11,99 godina  / 10 eur deca 2 do 5,99 godina ukoliko imaju večeru
-u mehani – 60 eur odrasli / 30 eur deca 6 do 11,99 godina / 10 eur deca 2 do 5,99 godina ukoliko imaju večeru

Doplata za ručak: 6 eur dnevno – odrasli / 3 eur dnevno – deca 6 do 11,99 godina

Legenda:
SL – standardni ležaj
PL – pomoćni ležaj
CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
- Smeštaj u hotelu/app po izboru;
- Navedeni broj noćenja na bazi izabrane usluge;
- Usluge predstavnika agencije (inopartnera) i organizaciju putovanja.

CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
- Boravišnu taksu 1 eur dnevno po osobi, obavezno plaćanje u agenciji (deca do 2 godine starosti su oslobođena plaćanja boravišne takse);
- Ski pass;
- Prevoz;
- Međunarodno putno zdravstveno osiguranje - za skijaše preporučujemo doplatu za ski rizik.
Lokacija: Prijatan i moderan porodični hotel, Friends Bansko 3* udaljen je 500 m od početne stanice gondole i  par minuta hoda od glavne ulice u Banskom.

Smeštaj: Hotel ima kapacitet od 15o ležajeva raspoređenih u prostranim dvokrevetnim sobama i apartmanima. Sve smeštajne jedinice imaju balkon, minibar, SAT TV, telefon, besplatan internet.

Dvokrevetna soba (2+2): francuski ležaj i dva pomoćna ležaja. Namenjen smeštaju porodica sa dvoje dece ili max 3 odrasle osobe.
Apartman za 2-4 osobe (2+2): spavaća soba sa francuskim ležajem i kupatilom sa đakuzijem, dnevni boravak sa dva ležaja i kupatilom. Namenjen smeštaju porodica sa dvoje dece ili max 3 odrasle osobe
Sadržaj hotela: recepcija, restoran, lobi, sauna, parno kupatilo, đakuzi, fitnes, relax zona, masaža, internet, shuttle bus prevoz.

Besplatne usluge: korišćenje parnog kupatila, saune, đakuzija, WiFi internet.

Ishrana: Polupansion (doručak i večera)
AUTOBUSKI PREVOZ (aranžman je rađen na bazi od minimum 40 putnika):
Autobuski prevoz na relaciji Beograd - Bansko - Beograd visokopodnim autobusima turističke klase (audio, video, klima);

POLAZAK AUTOBUSA IZ BEOGRADA JE DAN RANIJE U ODNOSU NA DATUM IZ TABELE
GradNOVI SAD (minimum 4 plative osobe)BEOGRADNIŠ
Okvirno vreme i mesto polaska19:00 h21:00 h00:00 Parking kod hipermarketa DIS, Duvanište
Cena povratne karte655040
Cena karte u jednom pravcu453025
Povratak autobusa iz Banskog je poslednjeg dana boravka. Sakupljanje putnika je ispred hotela u unapred dogovoreno vreme

NAPOMENE ZA PREVOZ:
Prtljag: Putnici  u prtljažnik mogu uneti  maksimum 2 torbe srednje veličine po putniku. Ova napomena je stavljena kako bismo izbegli  neprijatne situacije koje se dešavaju kada pojedini putnici ponesu previše prtljaga i time ograničavaju komfor ostalih putnika u autobusu.

Sedište u autobusu:  Ukoliko stranke žele da sede na tačno određenom sedištu u autobusu, doplata je 1.000 din po sedistu. Prilikom rezervacije prevoza obavezno je naglasiti da li stranke žele određeno sedište u autobusu. 

PROGRAM PUTOVANJA:

Prvi dan: Polazak je DAN RANIJE U ODNOSU NA TERMIN IZ TABELE CENOVNIKA u 21:00 h, iz Beograda sa unapred dogovorenog mesta, a iz Niša sa parkinga kod hipermarketa “DIS”. Dolazak u hotel ili apartman u prepodnevnim časovima. Ulazak u sobe posle 14:00h po lokalnom vremenu.

Drugi dan - poslednji dan: Boravak na bazi uplaćenih usluga.

Poslednji dan: Doručak za goste koji imaju uplaćenu uslugu BB, HB ili AI, napuštanje hotela ili apartmana do 11:00 h. Polazak za Srbiju autobusom u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (o tačnom vremenu polaska za Srbiju putnici će biti obavešteni od strane vodiča ili predstavnika). Dolazak u kasnim večernjim satima.

***U pojedinim smenama moguce je da će polazak biti pomeren ranije/kasnije kako bi se izbeglo putovanje tokom praznika i proslava.
USLOVI I NAČIN PLAĆANJA:

- Gotovinsko plaćanje - 40% prilikom rezervacije, ostatak 15 dana pre početka aranžmana;
- Kreditne kartice : Visa, Dina, Master Card, Maestro (isti uslovi kao gotovina);
- Odloženo čekovima građana: 40% prilikom rezervacije, ostatak u jednakim mesečnim ratama najkasnije do 31. marta 2019. godine;

SS

SKI PAKETIOdrasliDeca od 7 do 11,99 godina
3d.4d.5d.6d.9d.13d.3d.4d.5d.6d.9d.13d.
SKI PAKET 1SKI PASS + najam skija i štapova116155182€197€289€379€67€90€108€118€168€226
SKI PAKET 2SKI PASS + najam skija, štapova i cipela (kompletne opreme)13217621022733242882110125137200246
SKI PAKET 3