Vila Filiko II

Amuljani, Atos

već od 90€

Opis destinacije

Postoji mnogo ostrvaca uz obalu Halkidikija, ali samo jedno je trajno naseljeno. Amuljani se nalazi na oko 2km od obale Atosa, ispod luke Tripiti i nasuprot glavnom resortu Uranopolisa. Vožnja feribotom do Amuljanija traje svega desetak minuta. Oko 600 ljudi je stalno naseljeno na Amuliani ostrvu koje je veliko samo oko 4.5 km2 i nalazi se na oko 130km od Soluna. Hiljade posetioca dolaze svake godine da uživaju u pejzažima ovog prelepog ostrva i opuste se na peskovitim zalivima koji su karakteristika Amulianija (ime se prevodi kao „fini pesak“), gde su glavna zanimanja turizam i ribolov. U selu Amuliani postoji nekoliko taverni i ribljih restorana, lepog smeštaja i uobičajenih barova, minimarketa i radnji. Izolovani zalivi su idealni za one koji traže mir i odmor, iako ćete ih teško naći prazne u jeku sezone. Glavne plaže su Alikes, Agios Georgios, Megali Ammos i Karagatsia. Većina je vrlo peskovita sa po nekim kamenom, a ima i mnogo drugih manjih zaliva, do kojih je lako doći mrežom puteva i staza kroz plantaže maslina. Nakon obilaska plaža na ostrvu Amulijani možete otići na izlet brodom do nenaseljenih ostrva koje se nalaze u blizini i to Gajduronisi (ostrvo magaraca na grčkom), Tigani (tiganj na grčkom) i Pontiki (miš na grčkom), i da uživate u kupanju u smaragdnim vodama Egeja.

Informacije

SMEŠTAJ

  • Apartman

Prevoz

  • Autobus
  • Sopstveni Prevoz

Udaljenost

  • Plaža > 200m

Oprema

  • Klima
  • Kuhinja
  • Parking
  • TV
  • Wifi

Broj nocenja

  • 10 Noćenja

Broj kreveta

  • 2 Kreveta
  • 3 Kreveta
  • Cenovnik
  • Opis smeštaja
  • Program putovanja
  • Prevoz
  • Uslovi plaćanja
ULTRA LAST MINUTE PONUDA - 35% POPUSTA NA SMEŠTAJ:
*VAŽI ZA UPLATE U CELOSTI PILIKOM REZERVACIJE
VAŽI ZA SMENE 02.06.-12.06.

Cenovnik za sopstveni prevoz.
Cene su u Eur, po app/studiju, najam za 10 noćenja.(NEMA DINARSKOG DELA)
Tip smeštaja02.06.
12.06.
12.06.
22.06.
22.06.
02.07.
02.07.
12.07.
12.07.
22.07.
22.07.
01.08.
01.08.
11.08.
11.08.
21.08.
21.08.
31.08.
31.08.
10.09.
10.09.
20.09.
20.09.
30.09.
1/2 studio/355455535595635635635535435335/
1/3 studio/395495585645685685685585485385/
Napomene-Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Korišćenje klima uređaja, WI-FI interneta i peškira - BESPLATNO.
-Cene sa zvezdicom (*) u prvoj i poslednjoj smeni označavaju paket aranžman (smeštaj+prevoz po osobi) i odnose se na polazak iz Beograda. Ne postoji umanjenje za polaske južnije od Beograda.
-Dvoje dece 3-10 godina u zajedničkom ležaju imaju popust 40% po detetu na cenu paket aranžmana i imaju sedište u autobusu.
-Dete 0-10 godina u sopstvenom ležaju ostvaruje popust od 20€ na cenu paket aranžmana i ima sedište u autobusu.
-Kada jedna osoba koristi paket aranžman (sa *), doplata za 1/1 je 70% od cene sa * za 1/2.
-Kod prodaje duple smene - prva smena gde je cena sa zvezdicom (*) i narednog termina, putnik plaća paket po osobi plus najam apartmana u sledećoj smeni. Isto važi i za poslednju smenu sa zvezdicom (*).
-POPUSTI ZA FIRST I LAST MINUTE PONUDE NE VAŽE ZA PAKET ARANŽMANE ZA PRVU I POSLEDNJU SMENU.
-Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
-Boravišna taksa u Grčkoj: Od 01.01.2018 se vrši naplata boravišne takse u Grčkoj u privatnom smeštaju. Cena boravišne takse iznosi 0,5€ dnevno po smeštajnoj jedinici (studiju/apartmanu). Boravišna taksa se plaća na licu mesta (na dan dolaska u vilu).
-NEMA UVEĆANJA ZA ODLOŽENO PLAĆANJE ARANŽMANA!
-AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
- smeštaj u odabranoj vili na bazi najma studija/apartmana za odabrani broj noćenja
- autobuski prevoz samo  za paket aranžmane u smenama sa zvezdicom
- usluge licenciranog pratioca grupe
- usluge predstavnika organizatora putovanja ili ino-partnera na destinaciji
- troškove organizacije i realizacije aranžmana

CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
- autobuski prevoz za aranžmane na bazi najma (osim za paket aranžmane u smenama sa zvezdicom)
- boravišnu taksu u Grčkoj: Od 01.01.2018 se vrši naplata boravišne takse u Grčkoj u privatnom  smeštaju. Cena boravišne takse iznosi 0,5€-1,5€ dnevno po smeštajnoj jedinici (studiju/apartmanu). Boravišna taksa se plaća na licu mesta (na dan dolaska u vilu).
- međunarodno zdravstveno putno osiguranje. Informacije o iznosu osiguranja dobijaju se u agenciji. Iznos zavisi od dužine boravaka i vrste osiguranja (individualno ili porodično).
- održavanje higijene u apartmanima za vreme boravka
- fakultativne izlete
- individualne troškove

Lokacija: vila se nalazi u centralnom delu ostrva Amuljani, na oko 200m od mora i neorganizovne plaže kod taverne "Janis". Do najpoznatije plaže na ostrvu "Alikes", može da stigne prečicom za manje od 15 minuta laganim hodom. Na oko 70m od vile nalazi se najsnabdeveniji market na ostrvu "Panagora" i pekara "Rodolfos". 
Vila se nalazi preko puta vile Filiko I, koja je takođe u našoj ponudi. Opremljena je u etno stilu sa fasadom koja je ukrašena kamenom. U uredjenim dvorištem se nalazi letnjikovac sa garniturama za sedenje. Pozicija vile je idealna, jer se nalazi nedaleko od dve plaže do kojih se može stići pešice, kao i zbog neposredne blizine marketa. Sadrži dvokrevetne studije sa prostranim terasama i garniturama za sedenje. Idealna je za parove, koji žele da svoj odmor provedu u relaksirajućoj atmosferi ovog mirnog i prelepog ostrva. Vila se nalazi u mirnom delu ostrva u neprometnoj ulici, tako da je moguće parkirati automobil na ulici ispred vile ili nedaleko od nje.

Tip smeštaja:
1/2 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i jedan bračni ležaj.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185 cm sa 75-80 cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–190 cm sa 130–155 cm.

Korišćenje klima uređaja, WI-FI interneta i peškira - BESPLATNO.
AUTOBUSKI PREVOZ:
1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima (mesto polaska biće naknadno objavljeno). Proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa. Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u ranim prepodnevnim časovima.

Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele. Proveriti jedan dan pre putovanja tačno mesto sastanka i vreme polaska autobusa.

SOPSTVENI PREVOZ:
1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.
2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.
Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.

POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLISPOLAZAK ZA SITONIJUPOLAZAK ZA TASOSPOLAZAK ZA SIVOTUPOLAZAK ZA EVIJUPOLAZAK ZA PILION MILINAPOLAZAK ZA KEFALONIJUPOLAZAK ZA AMULJANI OSTRVO
Mesto polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.31519,0013,0018,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,301515.319,3013,3018,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,4518,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.416.119,4014,1018,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,2518,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,4519,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.31721,0015,0020,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,1520,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.517.221,2015,2020,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,301717.321,3015,3020,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,4520,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.31822,1516,0021,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.31923,0017,0022,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,302020.300,3018,3023,30
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLIS - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jag